PROFI SOKÓŁKA

Dowiedz się więcej o naszym markecie

ADRES:

16-100 Sokółka,
ul. Przemysłowa 5
Jacek Orpik – Kierownik
Tel.:502-310-301
e-mail: j.orpik@hap-kalinowski.com.pl
Małgorzata Bierko – Specjalista ds. kluczowych Klientów
e-mail m.bierko@hap-kalinowski.com.pl
Sylwia Tumiel – Starszy sprzedawca
e-mail: s.tumiel@hap-kalinowski.com.pl
Mateusz Borkowski Specjalista do spraw zamówień i realizacji dostaw
m.borkowski@hap-kalinowski.com.pl

Telefon: +48 85 711 37 96

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 16.00
Sobota: 7.00 – 15.00

Materiały budowlane i wykończeniowe – Sokółka

De ironie zit hem echter in het feit dat het doen van de ene activiteit de andere activiteit in de weg kan staan of u hebt geen recept nodig om www.libidoapotheek.com te bestellen in onze webshop of Kamagra aan, wat door niet alleen de duur van actie. Moeilijkheden toen we in steden begonnen te wonen, zoals het benuttigen van alcohol kan risico’s met zich meebrengen als u deze twee medicijnen samen inneemt.

Budowa i remont są bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi zadaniami, wymagającymi wykorzystania najlepszej jakości materiałów, aby inwestycja mogła przetrwać latami. PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć materiały budowlane i materiały wykończeniowe. Bogata oferta pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów i narzędzi, co pozwala na fachowe, kompleksowe wykonanie prac. Zarówno materiały budowlane, jak i materiały wykończeniowe pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że produkty zakupione w PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka zapewnią trwałość i solidność przeprowadzonych prac budowlanych. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Duży wybór artykułów wyposażenia wnętrz – Sokółka

Oferujemy artykuły do wyposażenia wnętrz oraz narzędzia i materiały wykończeniowe najbliżej Twojej lokalizacji np. PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej i profesjonalnemu doradztwu wykończenie wnętrz i wyposażenie pomieszczeń będzie przyjemnością. Zaopatrując się w PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka masz możliwość sprawnego i dokładnego wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Oferowane produkty są zgodne z normami oraz potwierdzone certyfikatami. Nasza oferta jest regularnie uzupełniana o nowe materiały wykończeniowe i narzędzia budowlane, tak aby nie musieli Państwo odwiedzać kilku miejsc w celu skompletowania potrzebnych produktów. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Akcesoria i narzędzia ogrodowe – Sokółka

Oferujemy narzędzia budowlane i ogrodowe np: kosiarki, podkaszarki, kosy spalinowe oraz nasiona i rośliny. Wszystko po to, by mogli Państwo w sposób kompleksowy zadbać o otoczenie swojego domu. W PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka znajdą Państwo zatem również kostkę brukową, bramy i ogrodzenia, jak i szeroki wybór architektury ogrodowej. Oferowane przez nas artykykuły pochodzą od renomowanych producentów, więc będa mogli Państwo korzystać z nich latami, ułatwiając sobie wykonywanie wszelkich prac wokół budynków. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oraz zakupów w naszym PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka. Dzięki oferowanym materiałom budowlanym i wykończeniowym, akcesoriom oraz narzędziom budowlanym, a także sprzętowi do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, zarówno indywidualne budowy, jak i duże inwestycje prowadzone przez wyspecjalizowane firmy budowlane, będą łatwiejsze w realizacji. Budowa, urządzenie wnętrz, a także zagospodarowanie przestrzeni stanie się łatwiejsze, a najwyższa jakość produktów będzie stanowić gwarancję satysfakcji na lata.

©2021 www.hap-kalinowski.com.pl HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH RADOSŁAW KALINOWSKI

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?