PROFI SOKÓŁKA

Dowiedz się więcej o naszym markecie

ADRES:

16-100 Sokółka,
ul. Przemysłowa 5
Jacek Orpik – Kierownik
Tel.:502-310-301
e-mail: j.orpik@hap-kalinowski.com.pl
Małgorzata Bierko – Specjalista ds. kluczowych Klientów
e-mail m.bierko@hap-kalinowski.com.pl
Sylwia Tumiel – Starszy sprzedawca
e-mail: s.tumiel@hap-kalinowski.com.pl
Mateusz Borkowski Specjalista do spraw zamówień i realizacji dostaw
m.borkowski@hap-kalinowski.com.pl

Telefon: +48 85 711 37 96

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 16.00
Sobota: 7.00 – 15.00

Materiały budowlane i wykończeniowe – Sokółka

Budowa i remont są bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi zadaniami, wymagającymi wykorzystania najlepszej jakości materiałów, aby inwestycja mogła przetrwać latami. PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć materiały budowlane i materiały wykończeniowe. Bogata oferta pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów i narzędzi, co pozwala na fachowe, kompleksowe wykonanie prac. Zarówno materiały budowlane, jak i materiały wykończeniowe pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Gwarantujemy, że produkty zakupione w PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka zapewnią trwałość i solidność przeprowadzonych prac budowlanych. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Duży wybór artykułów wyposażenia wnętrz – Sokółka

Oferujemy artykuły do wyposażenia wnętrz oraz narzędzia i materiały wykończeniowe najbliżej Twojej lokalizacji np. PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej i profesjonalnemu doradztwu wykończenie wnętrz i wyposażenie pomieszczeń będzie przyjemnością. Zaopatrując się w PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka masz możliwość sprawnego i dokładnego wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych. Oferowane produkty są zgodne z normami oraz potwierdzone certyfikatami. Nasza oferta jest regularnie uzupełniana o nowe materiały wykończeniowe i narzędzia budowlane, tak aby nie musieli Państwo odwiedzać kilku miejsc w celu skompletowania potrzebnych produktów. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Akcesoria i narzędzia ogrodowe – Sokółka

Oferujemy narzędzia budowlane i ogrodowe np: kosiarki, podkaszarki, kosy spalinowe oraz nasiona i rośliny. Wszystko po to, by mogli Państwo w sposób kompleksowy zadbać o otoczenie swojego domu. W PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka znajdą Państwo zatem również kostkę brukową, bramy i ogrodzenia, jak i szeroki wybór architektury ogrodowej. Oferowane przez nas artykykuły pochodzą od renomowanych producentów, więc będa mogli Państwo korzystać z nich latami, ułatwiając sobie wykonywanie wszelkich prac wokół budynków. O szczegóły związane z dostępnością pełnej oferty asortymentowej należy pytać w składzie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oraz zakupów w naszym PSB-PROFI KALINOWSKI Sokółka. Dzięki oferowanym materiałom budowlanym i wykończeniowym, akcesoriom oraz narzędziom budowlanym, a także sprzętowi do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, zarówno indywidualne budowy, jak i duże inwestycje prowadzone przez wyspecjalizowane firmy budowlane, będą łatwiejsze w realizacji. Budowa, urządzenie wnętrz, a także zagospodarowanie przestrzeni stanie się łatwiejsze, a najwyższa jakość produktów będzie stanowić gwarancję satysfakcji na lata.

©2020 www.hap-kalinowski.com.pl HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH RADOSŁAW KALINOWSKI

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?