Uroczyste otwarcie PSB Profi w Sokółce

Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie samoobsługowego marketu budowlanego PSB Profi w Sokółce. Jest to trzydziesty tego typu sklep w Polsce.

Na placu przed sklepem przy ulicy Przemysłowej rozstawiono stoiska prezentujące towary znanych marek budowlanych. Sklep został poświęcony przez duchownych, głos zabrali także sokólscy samorządowcy. Potem przedstawiciel klientów, kierownicy i właściciele sklepu przecięli symboliczną wstęgę. Wówczas można już było dokonać pierwszych zakupów. Właściciel paragonu lub faktury opiewającej na największą kwotę otrzymywał nagrodę.

– Możecie być państwo pewni, że kupując w Profi wspieracie polski kapitał, bowiem wielu naszych dostawców to polskie firmy – stwierdził spiker.

W przeciwieństwie do Mrówki, która jest sklepem dekoracyjno-wykończeniowym, w Profi znaleźć można głównie towary budowlane, jak profesjonalne narzędzia, materiały konstruktorskie, izolacyjne, stolarkę, chemię budowlaną czy materiały do suchej zabudowy. Istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu budowlanego.

– Na 700 metrach kwadratowych oferujemy 11 000 produktów. Profi to profesjonalna pomoc dla inwestorów i firm wykonawczych. To nowy model biznesu. Jest to market budowlano-rolniczy, bowiem w ofercie posiadamy sporą gamę produktów dla rolników, m.in. nawozy sztuczne i środki ochrony roślin – powiedział Radosław Kalinowski, właściciel firmy HAP Kalinowski, prowadzącej market PSB Profi.

Sklep mieści się przy ulicy Przemysłowej 5 w Sokółce.